пʼятницю, 27 січня 2023 р.

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту
Починаючи із середини 
20 сторіччя слово «голокост» вживали щодо хвилі терору проти єврейського населення Європи, початого Адольфом Гітлером

Жертвами Голокосту є шість мільйонів євреїв Європи. Це число є загальновизнаним. Проте повного поіменного списку жертв не існує. До кінця війни нацисти знищували навіть сліди від таборів смерті; збереглися свідчення про вивезення і знищення вже похованих останків людей перед приходом радянських військ. 

Запобігання майбутнім геноцидам

27 січня - це день, коли всі держави-члени ООН повинні згадати чоловіків, жінок і дітей, які зазнали переслідувань і були вбиті. Резолюція 60/7 відкидає всі форми заперечення Голокосту. Вона підтримує розвиток освітніх програм, спрямованих на збереження пам'яті про Голокост, і покликана сприяти запобіганню геноцидів у майбутньому.

Посилаючись на Загальну декларацію прав людини, резолюція засуджує всі форми "релігійної нетерпимості, підбурювання, переслідування або насильства щодо осіб чи громад на підставі їхнього етнічного походження або релігійних переконань" у всьому світі.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Доброчесність онлайн

 СЬОГОДНІ РОЗГЛЯДАЄМО ТАКІ ПИТАННЯ: 1. Поняття дезинформація та її види. 2. Захищати себе в інформаційному полі. Як правильно та доброчесно ...