пʼятницю, 8 вересня 2023 р.

Зустріч з представниками поліції та ДСНС

Шматало Сергій Володимирович - закріплений Інспектор Комунарського відділення поліції Дніпровського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області, капітан поліції. Під час цієї зустрічі він наголошував на необхідності у такий важкий для держави час виявляти обережність, бути уважними і готовими до нестандартних ситуацій. Провів роз'яснювальну роботу на тему: булінг, кібербулінг. 

 Рятувальники розповіли про вибухонебезпечні предмети, боєприпаси, піротехнічні засоби, саморобні вибухові пристрої та попередили дітей про небезпечні експерименти (часто вони, знаходячи незнайомий предмет, кидають його у багаття, випробовують на міцність ударами, намагаються розібрати, приносять додому чи до школи – це категорично заборонено).

Рятувальники підкреслювали, що у разі виявлення підозрілих предметів необхідно попередити про це дорослих, ні в якому разі не чіпати їх руками, відійти на максимальну відстань (не менше 100 метрів), негайно повідомити про знахідку службу порятунку за номером 101 та національну поліцію за номером 102. 

Інформаційно-роз’яснювальні бесіди зі школярами, які проводять представники ДСНС, мають велике значення. Адже попередити біду і зберегти здоров’я та життя дітей – найголовніше завдання багатьох служб: медиків, педагогів, рятувальників, поліції.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Голодомор 1932-33 рр.

          Голодомор —  це геноцид української нації, вчинений в  1932–1933 роках . Він був скоєний керівництвом Радянського Союзу, щоб упоко...