неділя, 25 грудня 2022 р.

Правила поведінки дітей під час зимових канікул в умовах воєнного стану!


Правила пожежної безпеки під час святкування Нового року.
- Ялинка має стояти на стійкій основі. 
- При виявленні несправності святкової ілюмінації (блимання лампочок, іскріння) слід одразу її вимкнути. 
- Не можна прикрашати ялинку целулоїдними іграшками. 
- Дітям забороняється купувати та використовувати піротехнічні засоби: феєрверки, петарди, ракети! А під час воєнного стану це заборонено взагалі!


неділя, 18 грудня 2022 р.

День святого Миколая

 Вітаємо з Днем святого Миколая і побажаємо приємних подарунків та солодких сюрпризів, миру і блага в сім’ї, доброго щастя і міцного здоров’я, великої удачі та чудових ідей, відкритої душі і світлої надії.


        День святого Миколая завжди з нетерпінням чекають діти - саме в цю дату вони знаходять солодкі подарунки під подушкою. Цього року на диво чекають не лише діти, а й дорослі - кожному з нас хочеться, щоб війна закінчилася якнайшвидше.

     

вівторок, 13 грудня 2022 р.

Міжнародний день захисту прав людини

 Генеральна Асамблея ООН 10 грудня 1948 року прийняла і проголосила Загальну декларацію прав людини. 

Цей документ є основою міжнародних стандартів у галузі прав людини.Основні права людини У Конституції України закріплена ціла низка як традиційних, так і нових гарантій прав та свобод людини та громадянина, які дозволяють кожному громадянину обирати вид своєї поведінки, користуватися економічними й соціально – політичними свободами та соціальними благами як в особистих, так і в суспільних інтересах.

Права людини є основою свободи, мірилом справедливості й миру в усьому світі. Цінуймо свої права. Боронімо їх. І нехай права кожного завжди будуть захищені!


понеділок, 5 грудня 2022 р.

З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

 
Військовослужбовці та захисники Української держави! 

Вітаємо Вас з Днем Збройних Сил України, святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, охороняє її кордони, оберігає мир та спокій народу.

Збройні сили України – це армія сильних, відважних, мужніх захисників, які до останнього подиху готові захищати рідну державу. Наші воїни є прикладом незламності духу, самовідданості та віри в рідну державу, в її майбутнє.

Прийміть найщиріші слова привітання від 5-А з нагоди Дня Збройних Сил України! Бажємо Вам миру та злагоди, віри та сили, успіхів у повсякденному житті, впевненості у своїх силах, нескінченної енергії, мужності та відваги у військовій службі в ім'я єдиної, суверенної та незалежної України.


ДЕНЬ ВИШИВАНКИ 2024

     Вишиванка – прадавній код незламності, мудрості, величі та історичної пам’яті українського народу. Саме тому, в умовах сьогодення, немо...