неділю, 29 січня 2023 р.

День пам'яті Героїв Крут

29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

Сміливість та жертовність учасників бою зробила їх прикладом для майбутніх поколінь захисників української землі. Бій під Крутами став боєм за майбутнє України!

пʼятницю, 27 січня 2023 р.

Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту
Починаючи із середини 
20 сторіччя слово «голокост» вживали щодо хвилі терору проти єврейського населення Європи, початого Адольфом Гітлером

Жертвами Голокосту є шість мільйонів євреїв Європи. Це число є загальновизнаним. Проте повного поіменного списку жертв не існує. До кінця війни нацисти знищували навіть сліди від таборів смерті; збереглися свідчення про вивезення і знищення вже похованих останків людей перед приходом радянських військ. 

Запобігання майбутнім геноцидам

27 січня - це день, коли всі держави-члени ООН повинні згадати чоловіків, жінок і дітей, які зазнали переслідувань і були вбиті. Резолюція 60/7 відкидає всі форми заперечення Голокосту. Вона підтримує розвиток освітніх програм, спрямованих на збереження пам'яті про Голокост, і покликана сприяти запобіганню геноцидів у майбутньому.

Посилаючись на Загальну декларацію прав людини, резолюція засуджує всі форми "релігійної нетерпимості, підбурювання, переслідування або насильства щодо осіб чи громад на підставі їхнього етнічного походження або релігійних переконань" у всьому світі.


середу, 18 січня 2023 р.

ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ Що? Де? Коли?

Проводилася гра з учнями 5-х класів до Дня Соборності України. Мета: виховання нацiональної свiдомостi учнiв i людської гiдностi, вiдродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження iнтересу до вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу; виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини.
ДОБРОЧЕСНІСТЬ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ

 З УЧНЯМИ ПІДГОТУВАЛИ ПАМ'ЯТКУ